Čištění sedací soupravy Praha

Spolehněte se na čištění sedací soupravy Praha

Čalouněný nábytek najdete v každé domácnosti. Nejčastěji se jedná o sedací soupravy. Ty jsou neustále používány a po nějakém čase potřebují vyčistit a ošetřit. Nepouštějte se do čištění sami, riskujete poškození soupravy a bez účinných přístrojů a přípravků nikdy nedosáhnete takového výsledku, jako při profesionálním čištění. Svěřte svůj nábytek čištění sedací soupravy Praha a vraťte čalounění původní přitažlivost a svěží vzhled.

Profesionálové zajistí dokonalý výsledek

Skvrny od jídla, nápojů, domácích mazlíčků a další nečistoty lze dokonale odstranit jedině odbornou cestou. Čištění sedací soupravy Praha vám nabízí služby svých pracovníků, dokonalých profesionálů, a také čisticí prostředky s vysokou účinností, které zvládnou i komplikované znečištění. Speciální prostředky dokáže správně zvolit jen odborník, který zcela individuálně posoudí míru znečištění a způsob a postup při obnově dokonalého vzhledu vaší sedací soupravy. Čisticí prostředek se dostane dovnitř do sedací soupravy, znečištění se rozpustí, bude vytaženo na povrch a odstraněno.

Strojní čištění má dokonalý účinek

Profesionálové využívají na čištění sedací soupravy Praha strojní extrakční metodu, která se již osvědčila při čištění koberců i čalouněného nábytku. Tuto metodu lze s úspěchem využít na všechny běžné potahové materiály. Nepoužívá se na kožené soupravy nebo na potahy s obsahem teflonu, které nejsou pro hloubkové čištění vhodné. Použitou metodu posoudí odborník, který pro materiál vybere správný postup a sníží tak riziko poškození na minimum. Všechny tyto služby vám čištění sedací soupravy Praha může zajistit.

Kdy použít hloubkové čištění

Extrakční hloubkové čistění je vhodné pro běžnou údržbu sedacích souprav. Sedací souprava bude nejen zbavena skvrn, ale získá i svěží vůni. Odstraněny budou i alergeny a roztoči, které lze jinak nalézt uvnitř v sedací soupravě. Tímto způsobem však nelze odstranit znečištění voskem, žvýkačkou, inkoustové skvrny a jiné agresivní znečištění. Pro tyto případy vám čištění sedacích souprav Praha nabídne speciální řešení. Po vyčištění počítejte s krátkou dobou schnutí – většinou do čtyř hodin.
TOPlist

aktualizováno: 13.12.2018 00:43:49